O TOP RENT

Firma Top Rent znajduje się w miejscowości Końskie w województwie świętokrzyskim na ulicy Fabrycznej 5. Jest to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej podróży zarówno po kraju, jak i za granicę. Jest to możliwe dzięki dużym limitom kilometrów przy wynajmie auta. Nasze usługi obejmują wynajęcie samochodów w celu przewozu osób oraz towarów na dalekie odległości lub okres czasowy wynoszący powyżej jednej doby. 

Dzięki atrakcyjnej cenie wynoszącej od dwóch złotych na kilometr nasi Klienci mogą cieszyć się możliwością wyruszenia w trasę. My zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. 

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne auta z ostatnich pięciu lat, jak i również starsze samochody. Jednak nie warto się do nich zrażać! Są one niezwykle oszczędne, umożliwiając długie podróże niewielkim kosztem. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór marek i modeli, dlatego każdy nasz Klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Zarezerwuj samochód już dziś

Skontaktuj się z nami

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Limit kilometrów dla samochodów to w większości 300km/doba. Szczegółowe informacje znajdują się w sekcji flota.

Minimalny wymagany wiek wynajmującego to ukończenie 18 roku życia.

Aby wynająć samochód potrzebny jest ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz akceptowane w Polsce prawo jazdy.

Minimalny czas wynajmu to jedna doba.

Tak, należy Nas wcześniej poinformować o takim zamiarze.

OC, AC, NNW , ASSISTANCE EUROPA